درباره ما

تغییر بازارهای سنتی به مدرن تحولات شگرفی در نحوه دادوستد کالا و خدمات ایجاد نموده است. شرایط بهداشتی جهانی از همه گیری ویروس کرونا نیز موجب بازنگری کلی در نحوه ارائه خدمات گردیده و همه این مسائل، پلتفرمهای دیجیتال و مجازی را در کانون توجهات قرار داده است. استفاده گسترده از هوش مصنوعی در هدایت کاربران به منظور ارائه خدمات بهتر و تحلیل داده های جمع آوری شده نیز بخشی از بازار فعلی جهانی است. حجم وسیعی از داده های جمع آوری شده در سیستمهای تحلیل و داده کاوی ثبت شده و تصمیم گیران را در راستای اتخاذ تصمیمهای صحیح یاری می کند. تامین مصالح برندی است که در این اکوسیستم متولد شده و امکان استفاده از همه این خدمات را برای مشتریان فراهم خواهد نمود. ماموریت سایت تامین مصالح ایجاد زیرساختهای سخت افزاری و نرم افزاری جامع و به روز در صنعت ساخت ساز و کشور بخصوص مصالح ساختمانی می باشد، تا بتواند خدمات جامع به کاربران خود ارائه دهد. کاربران خواهند توانست با استفاده از کاربری ساده و راحت و بخشی از هوشمندی سیستم، کالای خود را سفارش داده و با مدیریت هوشمند حمل و نقل و بهینه سازی، مصالح ساختمانی خود را با قیمت مناسب تامین کنند.

تامین مصالح در مجموعه خدمات زیر فعالیت دارد :

این زیرشاخه ها توانایی بارگذاری انواع محصولات با قابلیت نمایش: کشور سازنده، برند، مدل، رنگ، عکس، مشخصات فنی، قیمت و غیره را دارا می باشند.

 1.  تنوع کالای گسترده 
 2. امکان مقایسه کامل کالاها با یکدیگر 
 3. خرید با حداقل زمان و صرفه هزینه 
 4. معرفی کالاهای مرتبط و مکمل با انتخاب شما به کمک سیستمی هوشمند
 5. امکان جستجوی پیشرفته در سایت
 6. سیستم حمل و نقل کاملا هوشمند و سریع 
 7. مرجوعی کالا تا 2روز پس از خرید 
 8. امکان مشاوره تخصصی با تیم تامین مصالح 
 9. پشتیبانی 16 ساعته در7 روز هفته
 10. خریداران می توانند از محتوی تولید شده که به صورت تخصصی استخراج گردیده در قالب فیلم آموزشی و مقالات مرتبط استفاده کنند 
 11. امکانات متنوع پرداخت 
 12. کیفیت کالای تامین شده توسط برندهای اصلی و تولیدکنندگان معتبر 
 13. مدیریت خرید توسط حساب مشتری با امکانات تکرار خرید به قبلی، ویرایش، …
 14. پاسخگویی آنلاین به سوالات شما از کانالهای مختلف
 15. ارائه تخفیف های مناسب در زمان های مشخص شده
 16. گروه بندی و نمایش مناسب کالا با توجه به ویژگیهای صنعت ساخت و ساز
 17. مشاوره و طراحی ساختمان (دو بعدی و سه بعدی) – (پلان، طراحی داخلی و دکوراسیون) – (طراحی نما، باغ، محوطه و …)

به صورت کلی سایت تامین مصالح افتخار دارد در خدمات معرفی و فروش مصالح ساختمانی و همچنین مشاوره و طراحی ساختمان از دو بعدی تا سه بعدی و از پلان تا طراحی داخلی و خارجی (دکوراسیون، طراحی نما، طراحی باغ، طراحی محوطه و …) به بازدیدکنندگان عزیز و مشتریان محترم خدمت رسانی کند.

راهنمایی و مشاوره رایگان

خرید آسان

امنیت خرید

ارسال به سراسر کشور

ارائه قرار داد و فکتور رسمی

تضمین قیمت